AçıKLANAN HERBALIFE üRüNLERI HAKKıNDA 5 KOLAY GERçEKLER

Açıklanan herbalife ürünleri Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Açıklanan herbalife ürünleri Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Blog Article

İnternet emniyetli bir sistem değildir ve çevrim karıni olarak açıkladığınız bilgiler üzerine her vakit titiz olmalkaloriız. Herbalife web siteleri ve öteki kaynaklar tarafından toplanan ve sarihça size bildirilecek olan Kişisel Bilgiler çecik vazıh sıfır güvenli işlem ortamlarında saklanır.

Herbalife Nutrition şirketiyle tanıdıktıktan sonrasında doğrusu herbalife üyesi olduktan sonra en çokça 1000 puan olarak belirlenen oranda ürün alabilir.

Herbalife üyesi olduktan sonra kendi benzeyen adresinizle ve belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz kısaca şirketin umumi merkez sitesine giriş yapmış olup online ürünler sipariş edebilir yada kendinize birilerini üye yapabilirsiniz.

Tığ de en az sizin derece heyecanlıyız. ısmarlamainizi şayet kargoya yetiştirebileceğimiz bir saatte kesinleştirirseniz, aynı devir kargoya verir ve göndeririz eğer sipariş verdiğiniz saat aynı bölgede, şehirde, semtte bulunuyorsak size aynı tarih teslimat yapma imkanımız da kabil.

You're using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Şifreyi Göster Şifreyi Gizle Şifreniz 8 ıra uzunluğunda olmalı ve en az bir hile ve bir sembol muhtevaermeli. Şifreyi onayla*

Herbalife’nin düzenlediği hekim ve diyetisyenimizin online eğitimlerine iltihak vesileı yakalayın.

Biz de en azca sizin derece heyecanlıyız. ısmarlamainizi şayet kargoya yetiştirebileceğimiz bir saatte kesinleştirirseniz, aynı ruz kargoya verir ve göndeririz eğer sipariş verdiğiniz devir aynı bölgede, şehirde, semtte bulunuyorsak size aynı gündüz teslimat ika olanakımız da mümkün.

Bilgilerinizi, inkıbaz amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla müstelzim müddet süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın zatî bilgilerinizi saklama süresi bilgilerin kullanıldığı amaca demetlı olarak başkalık gösterir.

herbellife ile tanıştığım günden bu güne devamını oku kendi mi çok etkin ve esenlıklı hissediyorum . şiş bir yürek yerine doymuş ve katkısızlıklı bir mideye sahibim .

Domestik yasalar tembihnca bulunan olması yerinde Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi mutlu edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı düzınızda taraf alan yetkili Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Kent’yi kullanmanızdan yahut kullanamamanızdan veya özge Sunulan Bilgiler’i satın almanızdan veya kullanmanızdan;

Herbalife, web siteleri ve bu Politikaya atıfta bulunularak sizlere bildirilecek öbür toplama metotları yoluyla süflida verilen çeşitli amaçlar doğrultusunda ve bir sıra legal zemine dayalı olarak sizin ferdî verilerinizi toplar:

 Herbalife tarafından ücretsiz maruz zatî ilerleme – pazarlama – satış – patronaj eğitimlerine iştirak etmek istiyorum

herbalife

Report this page